MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 13016450
nr 1301 6450
Stolar
Ett par, 1800-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 20 januari 2020
kl 19:58:36
200 kr
250 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr